Купуй вигідно! Набір інструментів 01
Шуруповерт акумуляторний Grosser GCD 520Q
- Напруга акумулятора: 20 В
- Крутний момент: 52 Нм
- Кількість обертів: 0-450/0-1700 об/хв
- Діаметр патрона: 1.0-10 мм
- Швидкозмінний патрон
Акумуляторна болгарка GAG 120 Grosser
- Напруга акумулятора: 20 В
- Діаметр диску: 125 мм
- Кількість обертів: 4900-7000 об/хв
Електроінструменти Grosser виготовлені за шведськими технологіями. Grosser працює на ринку 12 років, надаючи професіоналам і любителям ремонту найкраще обладнання. Усі інструменти мають 2 роки гарантії, а наш власний сервісний центр завжди готовий допомогти з обслуговуванням чи ремонтом. Крім того, для вашої зручності, ми пропонуємо безкоштовний обмін товарів, що дозволяє вам бути впевненими у своєму виборі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,028 кг |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Довжина: | 14 см |
| Діаметр різі | 3/4 |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Тип | Подовжувач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,56 ₴


